Art & design
[:ua]DTxKIpIV4AE_Ghu[:]

Володіння ІТ за підпискою, навіщо це бізнесу?

“До 2030 року ви нічим не будете володіти і щасливі” – так починається ролик, який був показаний на Всесвітньому економічному форумі, який прогнозує перехід у нову еру. Концепція володіння тими чи іншими активами відступає перед новими трендами оренди останніх. Все що ви захочете – можна взяти в оренду, решту вам доставлять дроном.

ІТ як сервіс

Вже зараз багато компаній відмовляються від володіння ІТ департаментами в штаті, своїми серверними та адмініструванням. Чому? Відповідь очевидна: бізнес не прив’язаний до локації, його дані захищені в Хмарній платформі, немає витрат на модернізацію обладнання та підтримання його в робочому стані – за все відповідає провайдер, який надає цей сервіс.

 

 Вже зараз все це можна орендувати, причому вартість оренди буде порівнянна з володінням, а зручність та якість на вищому рівні за рахунок нових технологій, гнучкості та масштабованості.

[:ru]top-view-photo-of-people-near-wooden-table-31831501.jpg[:]

Бізнес за день.

Уявіть, що ви вирішили розкрити свій потенціал і зайнятися тим, чим ви хотіли займатися, але боялися труднощів у реалізації. У посту ковидний час це можна зробити простіше ніж ніколи, тому що все більше бізнесів переходять в онлайн. А сучасні технології, маркетплейси, чат-боти та штучний інтелект дозволяє це зробити ефективно, а головне зручно.

Наприклад, ви вирішили продавати найкращі у світі яблука, які ви виростили у власному саду із турботою та любов’ю. Що для цього потрібно:

1. Потрібне місце, де можна продавати: сайт, соціальні мережі, можливо платформа фермерів, які продають схожі товари. Ще було б класно щоб клієнти могли замовити та оплатити ваші яблука прямо на сайті з мобільного телефону та вибрати відділення @Нової Пошти, де б він міг отримати товар. А якщо дуже хоче приготувати пиріг до приїзду гостей із справжніх домашніх яблук – є можливість замовити кур’єра @Rocket або @Glovo і він доставить все додому. Для цього допомагає оренда хостингу, сайту, підключення електронної комерції (e-commerce), інтеграція з новою поштою або зі службами доставки.

2. Усі люблять ваші яблука! Але ви згадуєте що є ще божественні персики, якими можна ділитися з любителями органічної, просто смачної та корисної їжі. Бізнес зростає і потрібно вести облік скільки у вас яблук, а скільки персиків – наскільки вони свіжі, адже важливо, щоб клієнт був задоволений. На допомогу приходить облікова система, наприклад, хмарна 1С, до якої ви можете отримати доступ з будь-якого місця та пристрою. Але і це ще не все – підключаємо систему аналітики до облікової системи і з телефону бачите скільки у вас товару, хто ваш клієнт, який грошовий потік, де слабкі місця, скільки грошей ви отримали в той чи інший період тощо. Дуже важливо мати всю інформацію для прийняття правильних управлінських рішень.

3. А як залучити нових клієнтів? Навіть тут є готовий продукт, який можна взяти в оренду як сервіс – наприклад, CRM на базі Бітрікс24 (система управління клієнтами). Система допоможе краще зрозуміти своїх клієнтів, організувати програму лояльності для найвідданіших та залучити нових.

Зручність.

А ви готові скористатися сервісом, який незручний? Ми ні.

Зручність взаємодії та приємний досвід – зараз вийшли на лідируючі позиції. Навіть обширність функціоналу зараз не така важлива. “Зробіть щоб я натиснула кнопку і до мене приїхали яблука, які я вибрала. І в зручний для мене час”. Все інше зараз не таке важливе. Недарма кажуть: “Щоб зробити щось просте, по-справжньому зрозуміти основні проблеми та запропонувати елегантні рішення, потрібно докласти чимало зусиль.”

 

Ми команда ІТ-директорів знаємо це як ніхто інший, тому що технології — це наша пристрасть!

[:ru]30-minute-meetings-BANNER-1200x600[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment